Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley PMI Transit Fliptop thermosbeker is perfect voor wie vaak onderweg is en wil genieten van een heerlijke warme koffie of thee. Deze thermosbeker houdt je drankjes namelijk 4 uur warm of 6 uur gekoeld dankzij de dubbelwandige vacuümisolatie. De beker is geschikt voor de meeste bekerhouders en is bovendien lekvrij, zodat je hem zonder zorgen in je tas of rugzak kunt meenemen. Door de siliconen accenten op de dop en aan de onderkant maakt deze Stanley fles minder geluid tijdens het openen, sluiten en neerzetten. Daarnaast kun je de Transit Fliptop thermosbeker gewoon in de vaatwasser stoppen, of gemakkelijk afwassen met de hand.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | (Thermos)beker |
| Eigenschappen: | Antislip, BPA vrij, Dubbelwandig, Geschikt voor hete dranken, Lekvrij, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 350 ml |
| Hoogte in mm: | 188 mm |
| Diameter in mm: | ø 67 mm |
| Gewicht in gram: | 350 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000113238 |
| EAN: | 1210001906723 |
| SKU: | 194462 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.