Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley The Café To Go Travel thermosbeker van 350 ml is voorzien van een handig hengsel, zodat je hem gemakkelijk overal mee naartoe kunt nemen. De beker heeft een tussenstuk dat drinken en schenken eenvoudiger maakt. Je drankjes blijven tot 4 uur warm en tot 5 uur koud, dankzij de dubbelwandige vacuümisolatie. De beker is lekvrij en gemaakt om tegen een stootje te kunnen. Bovendien kunnen alle onderdelen in de vaatwasser, maar je maakt hem ook eenvoudig met de hand schoon.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | (Thermos)beker |
| Eigenschappen: | BPA vrij, Dubbelwandig, Geschikt voor hete dranken, Lekvrij, Met handvat, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 350 ml |
| Hoogte in mm: | 190 mm |
| Diameter in mm: | ø 77 mm |
| Gewicht in gram: | 290 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000148670 |
| EAN: | 1200185023293 |
| SKU: | 194501 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.