Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley Transit Fliptop thermosbeker van 350 ml houdt je drankjes langer warm of koud: tot 4 uur voor warme dranken en tot 6 uur voor koude dranken. Zo hoef je je geen zorgen te maken over koffie of thee die te snel afkoelt op het werk, op de camping of tijdens een reis. Dankzij de siliconen details op de dop en onderkant maakt de fles minder geluid bij het openen, sluiten en neerzetten. Daarnaast is de Transit Fliptop thermosbeker van Stanley lekvrij, waardoor je hem zonder zorgen in je tas of rugzak kunt meenemen.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | (Thermos)beker |
| Eigenschappen: | Antislip, BPA vrij, Dubbelwandig, Geschikt voor hete dranken, Lekvrij, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 350 ml |
| Hoogte in mm: | 188 mm |
| Diameter in mm: | ø 67 mm |
| Gewicht in gram: | 350 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000115841 |
| EAN: | 1210001900509 |
| SKU: | 194499 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.