Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley PMI Transit Fliptop thermosbeker past in de meeste bekerhouders en is lekvrij, zodat je hem zonder zorgen in je tas of rugzak kunt stoppen. Hete dranken blijven 4 uur warm, terwijl gekoelde dranken tot 6 uur heerlijk koud blijven. Dit is te danken aan de RVS-binnenkant met dubbelwandige vacuümisolatie. Door de siliconen dop en onderkant maakt deze Stanley fles weinig geluid bij het openen, sluiten en neerzetten. Bovendien kun je alles makkelijk met de hand afwassen, of in de vaatwasser stoppen.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | (Thermos)beker |
| Eigenschappen: | Antislip, BPA vrij, Dubbelwandig, Geschikt voor hete dranken, Lekvrij, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 350 ml |
| Hoogte in mm: | 188 mm |
| Diameter in mm: | ø 67 mm |
| Gewicht in gram: | 270 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000113241 |
| EAN: | 1210001906716 |
| SKU: | 194461 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.