Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Deze Thule Pulse 2 M dakkoffer zorgt voor meer ruimte voor al je bagagespullen als je op vakantie gaat. De dakkoffer is aan weerszijden te openen, zodat je altijd veilig bij je spullen kan als je langs de kant staat van de weg. Daarnaast is deze dakkoffer voorzien van een PowerClick-systeem, waardoor de dakkoffer makkelijk en snel te monteren is.
De inhoud van 400 liter en een maximaal laadvermogen van 75 kg maakt de dakkoffer perfect voor alles. Zo is er ruimte voor 4 - 6 ski’s of 3 - 4 snowboards, is deze ideaal voor dagelijks gebruik en is deze geschikt voor de Thule SquareBar stangprofiel.
| Merk: | Thule |
|---|---|
| Soort: | Dakkoffer |
| Afmetingen binnenzijde dakkoffer in cm: | 167 x 69 x 39 cm |
| Afmetingen buitenzijde dakkoffer in cm: | 175 x 81 x 42 cm |
| Geschikt voor stangprofiel: | Thule SquareBar |
| Gewicht in kg: | 16 kg |
| Inhoud dakkoffer in liters: | 400 liter |
| Laadvermogen ski's: | 4 - 6 paar ski's |
| Maximaal laadvermogen in kg: | 75 kg laadvermogen |
| Maximale lengte ski's in cm: | 155 cm |
| Montagesysteem: | Thule Powerclick |
| Opening dakkoffer: | 2 zijden |
| Vergrendelingssysteem: | Thule CentralLock |
| Artikelnummer leverancier: | 610200 |
| EAN: | 197074757913 |
| SKU: | 199127 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.