Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Thule Pulse 2 L dakkoffer is een dakkoffer die zeer geschikt is voor dagelijks gebruik. Deze dakkoffer van Thule heeft een inhoud van 450 liter met een maximaal laadvermogen van 75 kg. Je kunt deze dakkoffer eenvoudig monteren met het PowerClick-systeem en de koffer is aan beide kanten te openen. Daarnaast heb je volledige toegang tot de kofferbak met minimale kans op contact met de dakkoffer, omdat de koffer voorwaarts op het dak van het voertuig gepositioneerd is. Met het centrale vergrendelingssysteem kun je de dakkoffer veilig afsluiten. Bovendien is de koffer bestand tegen verkleuring door de zon, andere weersomstandigheden en krassen.
| Merk: | Thule |
|---|---|
| Soort: | Dakkoffer |
| Afmetingen binnenzijde dakkoffer in cm: | 186 x 72 x 37 cm |
| Afmetingen buitenzijde dakkoffer in cm: | 194 x 84 x 39 cm |
| Geschikt voor stangprofiel: | Thule Caprock, Thule ProBar Evo met behulp van optionele adapter, Thule SlideBar, Thule SquareBar Evo, Thule WingBar, Thule WingBar Edge, Thule WingBar Evo |
| Gewicht in kg: | 18,7 kg |
| Inhoud dakkoffer in liters: | 450 liter |
| Laadvermogen ski's: | 5 - 7 paar ski's |
| Maximaal laadvermogen in kg: | 75 kg laadvermogen |
| Maximale lengte ski's in cm: | 175 cm |
| Montagesysteem: | Thule Powerclick |
| Opening dakkoffer: | 2 zijden |
| Vergrendelingssysteem: | Thule CentralLock |
| Artikelnummer leverancier: | 610700 |
| EAN: | 197074757920 |
| SKU: | 197065 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.