Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Deze Stanno Waterzak is 100% waterproof en lekt niet. De zak is voorzien van 2 zijzakken voor bidons en het ronde model is makkelijk te dragen. Deze waterzak kan tot 8 liter water dragen. De waterzak heeft een afmeting van 33 x 21 x 21 centimeter.
| Merk: | Stanno |
|---|---|
| Soort: | Waterzak |
| Materiaal: | Polyester |
| Breedte in cm: | 21 cm |
| Hoogte in cm: | 33 cm |
| Lengte in cm: | 21 cm |
| Artikelnummer leverancier: | 484805-8900 |
| EAN: | 8714575108932 |
| SKU: | 136049 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.