Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley PMI Transit Fliptop thermosbeker past in de meeste bekerhouders en is daardoor ideaal voor onderweg. Drankjes blijven 6 uur warm en 8 uur koud. Voeg ijsblokjes toe en je drinken blijft maximaal 30 uur gekoeld. Door de siliconen accenten maakt de beker minder geluid tijdens het openen, sluiten en neerzetten. Alle onderdelen zijn geschikt voor in de vaatwasser, maar zijn ook makkelijk met de hand schoon te maken.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | (Thermos)beker |
| Eigenschappen: | Antislip, BPA vrij, Dubbelwandig, Geschikt voor hete dranken, Lekvrij, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 470 ml |
| Hoogte in mm: | 227 mm |
| Diameter in mm: | ø 67 mm |
| Gewicht in gram: | 350 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000113260 |
| EAN: | 1210001906648 |
| SKU: | 194458 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.