Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley Transit Fliptop thermosbeker houdt je drankjes lekker lang warm of gekoeld: 6 uur voor hete dranken, 8 uur voor gekoelde dranken en tot 30 uur met ijsblokjes. Dit maakt deze beker ideaal voor op de camping, tijdens het werk of om mee te nemen op reis. De thermosbeker is geschikt voor in de vaatwasser, maar is ook eenvoudig met de hand schoon te maken. Je kunt de Transit Fliptop Mug van Stanley bovendien zorgeloos in je tas dragen, want hij lekt niet. Dankzij het smalle formaat past de beker bovendien in de meeste bekerhouders.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | (Thermos)beker |
| Eigenschappen: | Antislip, BPA vrij, Dubbelwandig, Geschikt voor hete dranken, Lekvrij, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 470 ml |
| Hoogte in mm: | 227 mm |
| Diameter in mm: | ø 67 mm |
| Gewicht in gram: | 350 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000115862 |
| EAN: | 1200185025594 |
| SKU: | 194498 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.