Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Met de Stanley PMI Transit Fliptop thermosbeker kun je overal genieten van een heerlijk kopje koffie, thee of een gekoeld drankje. Dankzij de dubbelwandige vacuümisolatie houdt deze beker dranken tot 6 uur warm, 8 uur gekoeld en bevroren dranken tot wel 30 uur koud. De Transit Fliptop beker is eenvoudig schoon te maken, zowel met de hand als in de vaatwasser. De siliconen accenten zorgen voor minder geluid tijdens het neerzetten, openen en sluiten. Daarnaast past deze thermosbeker van Stanley PMI in de meeste auto bekerhouders.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | (Thermos)beker |
| Eigenschappen: | Antislip, BPA vrij, Dubbelwandig, Geschikt voor hete dranken, Lekvrij, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 470 ml |
| Hoogte in mm: | 227 mm |
| Diameter in mm: | ø 67 mm |
| Gewicht in gram: | 350 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000113257 |
| EAN: | 1210001906631 |
| SKU: | 194457 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.