Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley PMI Iceflow Bottle Flip Straw 2.0 thermosfles houdt drankjes langdurig koel dankzij de RVS-binnenkant en dubbelwandige isolatie. Koude dranken blijven 10 uur koel, terwijl bevroren drankjes tot twee dagen koud blijven. Deze lekvrije fles van Stanley PMI beschikt over een fliprietje waaruit je gemakkelijk en snel kunt drinken. Het praktische handvat maakt het dragen comfortabeler. Bovendien past de fles in de meeste bekerhouders en is deze geschikt voor in de vaatwasser. Dit samen maakt de Iceflow Bottle Flip Straw thermosfles perfect voor op school, werk en tijdens het reizen.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | Thermosfles |
| Eigenschappen: | BPA vrij, Dubbelwandig, Extra grote opening, Inklapbaar mondstuk, Lekvrij, Met handvat, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 710 ml |
| Hoogte in mm: | 255 mm |
| Diameter in mm: | ø 95 mm |
| Gewicht in gram: | 390 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000118036 |
| EAN: | 1200185024320 |
| SKU: | 194446 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.