Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Met de Q 1400 elektrische barbecue van Weber maakt u de lekkerste gerechten.
Een elektrische barbecue biedt enkele voordelen. Met een elektrische barbecue kiest u voor gemak. De barbecue is snel op temperatuur en het warmte-element zorgt voor een uitstekende verdeling van de warmte. De temperatuur is traploos in te stellen, zodat u altijd kunt kiezen voor de perfecte temperatuur voor uw gerechten. Ook heeft u met een elektrische barbecue geen last van vervelende rookontwikkeling.
De Q1400 barbecue is makkelijk schoon te houden. De warmtespiraal is zelfreinigend, ook heeft de barbecue een uitneembaar druipbakje aan de onderzijde. Hierin kunt u een speciaal aluminium wegwerpbakje plaatsen. Dit zorgt voor extra gebruikersgemak.
| Merk: | Weber |
|---|---|
| Diepte in cm: | 42 cm |
| Eigenschappen: | Gereedschapshaken, Geschikt voor balkon |
| Grilloppervlak: | 43 x 32 cm |
| Hoogte in cm: | 39 cm |
| Materiaal barbecue: | Aluminium |
| Soort: | Elektrische bbq |
| Type ontsteking: | Elektrische ontsteking |
| Breedte in cm: | 69 cm |
| Gewicht in kg: | 12,9 kg |
| Vermogen hoofdbranders kW: | 2,2 kW |
| Artikelnummer leverancier: | 52020053 |
| EAN: | 077924025815 |
| SKU: | 117729 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.