Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Voltium Energy Smart LiFePO4 accu 12,8V – 300Ah is een krachtige en compacte accu, speciaal ontworpen voor campers en caravans met beperkte inbouwruimte. Dankzij het slimme UnderSeat-formaat past hij eenvoudig onder de stoel, terwijl hij met een capaciteit van 300Ah en een continue laad- en ontlaadstroom van 300A moeiteloos zware apparatuur van stroom voorziet. De LiFePO4-technologie zorgt voor een lange levensduur met tot tien keer meer laadcycli dan traditionele loodzuuraccu’s. Daarnaast is de accu licht van gewicht en laadt hij snel en efficiënt op.
De ingebouwde verwarmingsmodule maakt veilig gebruik mogelijk, zelfs bij lage temperaturen. Via de geïntegreerde Bluetooth-app heb je realtime inzicht in de accugegevens. Dankzij ondersteuning voor CANBUS en RS485 integreert de accu eenvoudig met moderne energiesystemen. De handige aan- en uitknop zorgt daarbij voor extra gebruiksgemak en controle.
| Merk: | Voltium Energy |
|---|---|
| Soort: | Lithium-IJzerfosfaat accu |
| Capaciteit accu: | 300 Ah |
| Gewicht in kg: | 31,5 kg |
| Hoogte in mm: | 190 mm |
| Accu voltage: | 12,8 V DC |
| Breedte in mm: | 350 mm |
| Lengte in mm: | 350 mm |
| Prijs per: | Stuk |
| Artikelnummer leverancier: | VE-SPBT-12300US |
| EAN: | 6150849322383 |
| SKU: | 198548 |
1 Review