Victron Energy Phoenix 12V/500VA inverter
check-circle Op voorraad
Adviesprijs 181,50
  119,00
Product informatie
Specificaties:
Merk: Victron Energy
Hoogte in mm: 86 mm
Spanningsvorm: Zuivere sinus
Soort: Inverter
Piekvermogen: 900 watt
Ingangsspanning: 9,2 - 17 V DC
Uitgangsspanning: 230 V AC
Beschermingsklasse: IP21
Continu vermogen: 0,40 kVA (400 watt)
Werking: 12 V DC naar 230 V AC
Breedte in mm: 172 mm
Diepte in mm: 275 mm