Victron Energy Phoenix 12V/375VA inverter
check-circle Op voorraad
Adviesprijs 145,20
  109,00
Product informatie
Met de Phoenix 12V/375VA inverter van Victron Energy kunt u eenvoudig een aansluiting van 12 volt omzetten naar het 230 volt stroomnet. Deze omvormer wordt geleverd zonder aansluitkabels geleverd. De DG Rubber enkele montagesnoer is geschikt voor deze inverter.Wanneer u een kabel bij een omvormer koopt is de lengte van toepassing om de soort kabel die u nodig heeft. Bij een lengte van 0 – 1,5 meter hoort een 6 mm² kabel en bij een lengte van 1,5 – 3 meter hoort een 10 mm² kabel.
Specificaties:
Merk: Victron Energy
Hoogte in mm: 86 mm
Spanningsvorm: Zuivere sinus
Soort: Inverter
Piekvermogen: 700 voltampère
Ingangsspanning: 12 V DC
Uitgangsspanning: 230 V AC
Beschermingsklasse: IP21
Continu vermogen: 0,30 kVA (300 watt)
Werking: 12 V DC naar 230 V AC
Breedte in mm: 165 mm
Diepte in mm: 260 mm