Victron Energy Phoenix 12V/250VA inverter
check-circle Op voorraad
Adviesprijs 112,53
  84,00
Product informatie
Specificaties:
Merk: Victron Energy
Hoogte in mm: 86 mm
Spanningsvorm: Zuivere sinus
Soort: Inverter
Piekvermogen: 400 watt
Ingangsspanning: 9,2 - 17 V DC
Uitgangsspanning: 230 V AC
Beschermingsklasse: IP21
Continu vermogen: 0,20 kVA (200 watt)
Werking: 12 V DC naar 230 V AC
Breedte in mm: 165 mm
Diepte in mm: 260 mm