Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Victron Energy Lithium SuperPack NG accu 12,8V 200Ah is een krachtige en compacte lithiumaccu. Dankzij het slimme ontwerp past de accu eenvoudig in krappe ruimtes, zoals onder een passagiersstoel. De geïntegreerde elektronica beschermt tegen overladen en diepontlading, terwijl het ingebouwde batterijmanagementsysteem zorgt voor een veilige en betrouwbare werking. Via de VictronConnect-app kun je de accu eenvoudig monitoren en configureren.
De SuperPack NG beschikt daarnaast over een geïntegreerde verwarming voor laden bij temperaturen onder het vriespunt en een handige aan/uit-schakelaar voor veilige opslag buiten het seizoen. Dankzij het hoge piekvermogen levert de accu uitstekende prestaties zonder dat een grote accubank nodig is.
| Merk: | Victron Energy |
|---|---|
| Soort: | Lithium-Ion accu |
| Capaciteit accu: | 200 Ah |
| Gewicht in kg: | 20,5 kg |
| Hoogte in mm: | 173 mm |
| Accu voltage: | 12,8 V DC |
| Beveiligd tegen: | Overladen, Sterke ontlading |
| Breedte in mm: | 198 mm |
| Lengte in mm: | 466 mm |
| Prijs per: | Stuk |
| Artikelnummer leverancier: | VIBAT512120740 |
| EAN: | 8719076076414 |
| SKU: | 197803 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.