Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Het Victorinox Huntsman zakmes heeft 15 functies zoals een sleutelring, klein mes, schaar, schroevendraaier maat 6 mm en 3 mm en nog meer. Dit handige Victorinox zakmes heeft een klein formaat dat gemakkelijk in uw broekzak of in uw bagage past.
| Merk: | Victorinox |
|---|---|
| Soort: | Zakmes |
| Functies: | Blikopener, Draadstripper, Flesopener, Groot mes, Houtzaag, Klein mes, Kurkentrekker, Multifunctionele haak, Pincet, Priem met draadoog, Schaar, Schroevendraaier, Schroevendraaier klein plat, Sleutelring, Tandenstoker |
| Materiaal handgreep: | Kunststof |
| Lengte in mm: | 91 mm |
| Gewicht in gram: | 97 gram |
| Materiaal lemmet: | Roestvrij staal |
| Breedte in mm: | 26 mm |
| Hoogte in mm: | 21 mm |
| Artikelnummer leverancier: | 5V1.3713 |
| EAN: | 7611160100276 |
| SKU: | 108439 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.