Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Het Victorinox Camper zakmes is perfect voor de kampeerder die zich terug wilt trekken in de natuur. Naast de handige houtzaag en mes, heeft dit zakmes ook twee schroevendraaier maten, een van 3 mm en een van 5 mm. Dit Victorinox zakmes heeft totaal 13 functies. Het heeft een klein formaat en is gemakkelijk mee te nemen in uw bagage of broekzak.
| Merk: | Victorinox |
|---|---|
| Soort: | Zakmes |
| Functies: | Blikopener, Draadstripper, Flesopener, Groot mes, Houtzaag, Klein mes, Kurkentrekker, Pincet, Priem, Schroevendraaier, Schroevendraaier klein plat, Sleutelring, Tandenstoker |
| Materiaal handgreep: | Kunststof |
| Lengte in mm: | 91 mm |
| Materiaal lemmet: | Roestvrij staal |
| Breedte in mm: | 26 mm |
| Hoogte in mm: | 18 mm |
| Artikelnummer leverancier: | 5V1.3613 |
| EAN: | 7611160100146 |
| SKU: | 108433 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.