Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Deze Vango Mantis 400 mummy slaapzak is gemaakt met een isolatietechnologie waardoor de slaapzak een goede warmte-gewichtshouding heeft. De lichtgewicht slaapzak is gemaakt van duurzaam ripstop-materiaal dat ademende en waterafstotende eigenschappen heeft. Daarnaast houdt de slaapzak warmte goed vast en biedt deze genoeg flexibiliteit voor bewegingsvrijheid tijdens de nachtrust.
Bekijk onze blog voor meer informatie over temperatuuraanduidingen bij slaapzakken.
| Merk: | Vango |
|---|---|
| Soort: | Lichtgewicht slaapzak, Mummy slaapzak |
| Eigenschappen: | Capuchon, Documentenvakje, Dubbele loper, Rits links, Tochtstrook over rits |
| Materiaal binnenkant: | Polyester |
| Materiaal buitenkant: | Polyester |
| Vulling: | Synthetisch |
| Lichaamslengte in cm: | 190 cm |
| Lengte in cm: | 205 cm |
| Breedte in cm: | 78 - 48 cm |
| Pakmaat in cm: | 29 x ø 20 cm |
| Limit temperatuur: | -6°C |
| Extreme temperatuur: | -20°C |
| Gewicht slaapzak in gram: | 1440 gram |
| Inclusief: | Compressiehoes |
| Artikelnummer leverancier: | SBVMANTIS000003 |
| EAN: | 5059474014988 |
| SKU: | 180652 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.