Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Deze Valhal Outdoor Skillet gietijzeren braadpan is ideaal om te koken op een vuurtje, vuurschaal, barbecue of gewoon op het fornuis. Met deze braadpan kunt u makkelijk gerechten bereiden. De pan is gemaakt van een hoge kwaliteit gietijzer. Aan de zijkanten zijn tuiten geplaatst voor het gieten van sauzen of andere vloeistoffen die u heeft bereidt. Dankzij de twee handvatten kan de braadpan makkelijk worden opgetild wanneer het eten klaar is. Deze outdoor skillet is meteen klaar voor gebruik, omdat deze is voorbehandeld met natuurlijke olie.
| Merk: | Valhal Outdoor |
|---|---|
| Diameter in mm: | ø 250 mm |
| Inhoud in ml: | 1600 ml |
| Soort: | Pan |
| Materiaal: | Gietijzer |
| Hoogte in mm: | 70 mm |
| Lengte in mm: | 300 mm |
| Gewicht in kg: | 2,4 kg |
| Artikelnummer leverancier: | VH25H |
| EAN: | 8719327150757 |
| SKU: | 118238 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.