Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Dit t-stuk van Truma heeft een diameter van 80 millimeter en is geschikt voor het ringleiding systeem van Truma. U kunt hem zelf makkelijk installeren en aansluiten op het systeem. Dit model heeft twee uitgangen voor slangen met een diameter van 65 en 72 millimeter.
| Merk: | Truma |
|---|---|
| Prijs per: | Stuk |
| Diameter binnen in mm: | ø 65 mm |
| Diameter buiten in mm: | ø 72 mm |
| Diameter in mm: | ø 80 mm |
| Soort: | Verdeelstuk |
| Artikelnummer leverancier: | A0006683L |
| EAN: | 4052816033846 |
| SKU: | 100385 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.