Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Het Truma iNet X paneel is een handig bedieningssysteem waarmee je Truma-apparatuur eenvoudig aanstuurt via het gebruiksvriendelijke touchscreen of de gratis app. Het paneel biedt handige functies, zoals een timer, en kan eenvoudig via de app worden geüpdatet, zodat het systeem altijd up-to-date blijft. Het Truma iNet X paneel werkt uitsluitend in combinatie met een Truma airco, kachel of boiler.
| Merk: | Truma |
|---|---|
| Prijs per: | Stuk |
| Soort: | Paneel |
| Hoogte in mm: | 96 mm |
| Breedte in mm: | 120 mm |
| Eigenschappen: | Timer |
| Diepte in mm: | 31 mm |
| Artikelnummer leverancier: | 6258210 |
| EAN: | 4052816047584 |
| SKU: | 157128 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.