Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Met de Tristar VE-5724EE tafelventilator geniet je van extra comfort op warme dagen. Dankzij de krachtige motor zorgt deze ventilator voor een aangename luchtcirculatie in de ruimte. Met drie snelheidsinstellingen kies je gemakkelijk de gewenste stand. De kantelbare kop en oscillatiefunctie zorgen voor een groot bereik en een gelijkmatige luchtverdeling. Hierdoor is deze Tristar tafelventilator ideaal voor thuis of op kantoor.
| Merk: | Tristar |
|---|---|
| Soort: | Ventilator |
| Breedte in cm: | 33 cm |
| Hoogte in cm: | 46,5 cm |
| Eigenschappen: | Overhittingsbeveiliging, Verstelbaar |
| Vermogen watt: | 40 watt |
| Diameter in cm: | ø 30 cm |
| Artikelnummer leverancier: | VE-5724 |
| EAN: | 8712836979055 |
| SKU: | 200016 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.