Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Met de Tristar VE-5722 tafelventilator blijf je lekker comfortabel op warme dagen. De ventilator heeft twee verschillende snelheden die eenvoudig in te stellen zijn. Met de optionele zwenkfunctie van 85 graden biedt de VE-5722 een groot bereik. Dankzij de oververhittingsbeveiliging kun je deze ventilator met een gerust hart de hele middag aan laten staan. Ideaal voor gebruik thuis, maar ook op kantoor.
| Merk: | Tristar |
|---|---|
| Soort: | Ventilator |
| Breedte in cm: | 24,5 cm |
| Hoogte in cm: | 34 cm |
| Eigenschappen: | Overhittingsbeveiliging, Verstelbaar |
| Vermogen watt: | 30 watt |
| Diameter in cm: | ø 23 cm |
| Artikelnummer leverancier: | VE-5722 |
| EAN: | 8712836979987 |
| SKU: | 200015 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.