Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Ticket To The Moon Original hangmat is compact en licht van gewicht. Deze hangmat van Ticket To The Moon is hierdoor ideaal om mee te nemen op vakantie, als je gaat hiken of juist even in je achtertuin wilt relaxen. Dankzij het compacte formaat past deze hangmat makkelijk in een rugzak. Het duurzame parachute-nylon is bovendien ademend en sneldrogend. Je hebt deze hangmat binnen een paar minuten opgehangen, zodat je niet lang hoeft te wachten om een dutje te doen in de buitenlucht. Let op, een ophangsysteem is niet inbegrepen.
| Merk: | Ticket To The Moon |
|---|---|
| Ligoppervlakte l x b in cm: | 300 x 200 cm |
| Maximaal draagvermogen in kg: | 200 kg |
| Soort: | Hangmat |
| Lengte in cm: | 320 cm |
| Eigenschappen: | Exclusief bevestiging |
| Materiaal: | Nylon |
| Hoogte in cm: | 160 cm |
| Artikelnummer leverancier: | TMO8903 |
| EAN: | 669423628491 |
| SKU: | 198936 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.