Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Ticket To The Moon Original hangmat heb je binnen een paar minuten volledig opgehangen, zodat je daarna heerlijk kunt loungen. Je kunt deze hangmat van Ticket To The Moon vanwege zijn compacte en lichte formaat makkelijk meenemen in een rugzak als je gaat wandelen of als je op vakantie gaat, maar je kunt deze hangmat ook prima ophangen in je achtertuin. Het duurzame en fairtrade materiaal is ademend en sneldrogend. Let op, een ophangsysteem is niet inbegrepen.
| Merk: | Ticket To The Moon |
|---|---|
| Ligoppervlakte l x b in cm: | 300 x 200 cm |
| Maximaal draagvermogen in kg: | 200 kg |
| Soort: | Hangmat |
| Lengte in cm: | 320 cm |
| Eigenschappen: | Exclusief bevestiging |
| Materiaal: | Nylon |
| Hoogte in cm: | 160 cm |
| Artikelnummer leverancier: | TMO2475 |
| EAN: | 669423622093 |
| SKU: | 198940 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.