Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Ticket To The Moon Original hangmat heeft een maximaal draagvermogen van 200 kg en is van duurzaam, fairtrade parachute-nylon gemaakt. Met deze hangmat van Ticket To The Moon ben je op vakantie, tijdens een wandeling of in het comfort van je achtertuin binnen een paar minuten voorzien van een comfortabele plek om te relaxen. Deze hangmat heeft een compact en lichtgewicht ontwerp, zodat je hem eenvoudig in je rugzak mee kunt nemen. Bovendien is het materiaal ademend en sneldrogend. Deze hangmat komt exclusief een ophangsysteem.
| Merk: | Ticket To The Moon |
|---|---|
| Ligoppervlakte l x b in cm: | 300 x 200 cm |
| Maximaal draagvermogen in kg: | 200 kg |
| Soort: | Hangmat |
| Lengte in cm: | 320 cm |
| Eigenschappen: | Exclusief bevestiging |
| Materiaal: | Nylon |
| Hoogte in cm: | 160 cm |
| Artikelnummer leverancier: | TMO2408 |
| EAN: | 727670926446 |
| SKU: | 198939 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.