Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Ticket To The Moon Compact hangmat is ideaal om mee te nemen op reis. Deze lichtgewicht hangmat van Ticket To The Moon is gemaakt van duurzaam parachute nylon, dat zowel ademend als scheurbestendig is. Deze hangmat is eenvoudig te bevestigen (let op: een ophangsysteem is niet inbegrepen) en kan compact opgeborgen worden.
| Merk: | Ticket To The Moon |
|---|---|
| Ligoppervlakte l x b in cm: | 320 x 155 cm |
| Maximaal draagvermogen in kg: | 200 kg |
| Soort: | Hangmat |
| Lengte in cm: | 300 cm |
| Eigenschappen: | Exclusief bevestiging, Geschikt voor 1 persoon |
| Materiaal: | Nylon |
| Hoogte in cm: | 160 cm |
| Artikelnummer leverancier: | TMC35 |
| EAN: | 727670920550 |
| SKU: | 170597 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.