Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Manolo tafel van Taste by 4 seasons is een onderhoudsarme tafel met een moderne uitstraling. Dankzij de vorm van het tafelblad en de positie van de aluminium tafelpoten is deze tafel bijzonder praktisch. De vorm creëert voldoende ruimte aan alle zijden van de tafel. Het tafelblad is gemaakt van keramiek, waardoor de tafel het hele jaar door buiten kan blijven staan.
| Merk: | TASTE by 4 Seasons |
|---|---|
| Breedte in cm: | 103 cm |
| Hoogte in cm: | 75 cm |
| Lengte in cm: | 240 cm |
| Materiaal tafelonderstel: | Aluminium |
| Soort: | Tuintafel |
| Soort tuintafel: | Dining tafel |
| Vorm tafel: | Ovaal |
| Materiaal tafelblad: | Keramiek |
| Eigenschappen: | Weerbestendig |
| Aantal personen: | 6 personen |
| Artikelnummer leverancier: | 91532 |
| EAN: | 8720087017945 |
| SKU: | 158139 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.