Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Het Clipper kompas van Suunto heeft een handige clip, waarmee u het kompas kunt bevestigen aan bijvoorbeeld uw horlogeband, kaart of mouw. Hierdoor heeft u uw handen vrij voor andere dingen. De windrichtingen zijn goed zichtbaar bij weinig licht, zodat u het kompas ook in het donker kunt gebruiken. Dit kompas is gebalanceerd voor het noordelijk halfrond, functioneert ook onder water en in temperaturen van -30 °C tot 60 °C.
| Merk: | Suunto |
|---|---|
| Breedte in mm: | 24 mm |
| Gewicht in gram: | 5 gram |
| Hoogte in mm: | 11 mm |
| Lengte in mm: | 30 mm |
| Soort: | Kompas |
| Artikelnummer leverancier: | 4102011 |
| EAN: | 6417084041029 |
| SKU: | 182912 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.