Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Het Sunware Relife Plat deksel 60 x 40 cm is perfect voor de 30 of 51 liter (Relife) Nesta opbergboxen van Sunware. Het deksel is gemaakt van 100% gerecycled materiaal. Dit deksel sluit de box vocht- en stofvrij af, terwijl de box gewoon gestapeld kan worden.
| Merk: | Sunware |
|---|---|
| Soort: | Deksel |
| Lengte in cm: | 60 cm |
| Breedte in cm: | 40 cm |
| Hoogte in cm: | 2 cm |
| Gewicht in kg: | 0,48 kg |
| Artikelnummer leverancier: | 88010636 |
| EAN: | 8711112006164 |
| SKU: | 108301 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.