Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley PMI Transit Fliptop thermosbeker van 590 ml is perfect om mee te nemen naar de camping, werk of tijdens het reizen. Dankzij de dubbelwandige vacuümisolatie blijven je drankjes tot 8 uur warm en 12 uur gekoeld. Bevroren dranken blijven tot zelfs 40 uur koud. De beker past in de meeste auto bekerhouders en is geschikt voor in de vaatwasser. Met de hand afwassen gaat ook erg eenvoudig. Door de siliconen accenten gaat openen, sluiten en neerzetten van de fles met weinig geluid.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | (Thermos)beker |
| Eigenschappen: | Antislip, BPA vrij, Dubbelwandig, Geschikt voor hete dranken, Lekvrij, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 590 ml |
| Hoogte in mm: | 243 mm |
| Diameter in mm: | ø 72 mm |
| Gewicht in gram: | 380 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000113396 |
| EAN: | 1210001906570 |
| SKU: | 194451 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.