Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley PMI Transit Fliptop thermosbeker van 590 ml is perfect voor op werk, de camping of tijdens het reizen. Dankzij de dubbelwandige vacuümisolatie houdt hij drankjes 8 uur warm, 12 uur gekoeld en bevroren dranken tot zelfs 40 uur koud. De fles heeft een handige Fliptop dop die volledig lekvrij is, waardoor je hem zonder zorgen in je tas kunt stoppen. De siliconen details aan het lipje en op de onderkant zorgen ervoor dat je de beker stil opent, sluit en neerzet. Alle onderdelen zijn geschikt voor in de vaatwasser, maar deze kun je ook gemakkelijk met de hand afwassen.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | (Thermos)beker |
| Eigenschappen: | Antislip, BPA vrij, Dubbelwandig, Geschikt voor hete dranken, Lekvrij, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 590 ml |
| Hoogte in mm: | 243 mm |
| Diameter in mm: | ø 72 mm |
| Gewicht in gram: | 380 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000113428 |
| EAN: | 1210001906556 |
| SKU: | 194449 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.