Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley PMI Transit Fliptop thermosbeker van 590 ml houdt drankjes 8 uur warm, 12 uur koud en bevroren drankjes zelfs 40 uur gekoeld. Dit is te danken aan de RVS-binnenkant en de dubbelwandige vacuümisolatie. Deze thermosbeker van Stanley PMI is voorzien van siliconen details bij de dop en aan de onderkant. Deze zorgen voor stille bewegingen bij het sluiten, openen en neerzetten. De Transit Fliptop thermosbeker is geschikt voor in de vaatwasser, maar ook eenvoudig met de hand schoon te maken. Bovendien is de beker geschikt voor in de meeste bekerhouders, wat erg handig is tijdens het reizen.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | (Thermos)beker |
| Eigenschappen: | Antislip, BPA vrij, Dubbelwandig, Geschikt voor hete dranken, Lekvrij, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 590 ml |
| Hoogte in mm: | 243 mm |
| Diameter in mm: | ø 72 mm |
| Gewicht in gram: | 380 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000113451 |
| EAN: | 1210001906563 |
| SKU: | 194450 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.