Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley PMI Transit Fliptop thermosbeker heeft een inhoud van 470 ml en past in de meeste bekerhouders. Dankzij de dubbelwandige isolatie en het lekvrije ontwerp is dit de ideale beker voor op het werk, op de camping of tijdens het reizen. De fles houdt hete dranken 6 uur warm, koude dranken 8 uur gekoeld en bevroren dranken tot wel 30 uur koud. De siliconen accenten bij de dop en aan de onderkant zorgen ervoor dat de fles geruisloos geopend, gesloten en neergezet kan worden. Bovendien zijn alle onderdelen eenvoudig schoon te maken met de hand, maar ook geschikt voor in de vaatwasser.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | (Thermos)beker |
| Eigenschappen: | Antislip, BPA vrij, Dubbelwandig, Geschikt voor hete dranken, Lekvrij, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 470 ml |
| Hoogte in mm: | 227 mm |
| Diameter in mm: | ø 67 mm |
| Gewicht in gram: | 350 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000113256 |
| EAN: | 1210001906624 |
| SKU: | 194456 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.