Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley PMI Transit Fliptop thermosbeker is voorzien van dubbelwandige vacuümisolatie, waardoor je drankjes langer warm of koud blijven: tot 6 uur voor hete dranken, 8 uur voor gekoelde dranken en maar liefst 30 uur voor bevroren dranken. Dit maakt de fles ideaal voor kamperen, reizen of koffie op het werk. De Transit Fliptop beker van Stanley PMI is lekvrij en past in de meeste auto bekerhouders. Bovendien is de fles eenvoudig schoon te maken, zowel met de hand als in de vaatwasser.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | (Thermos)beker |
| Eigenschappen: | Antislip, BPA vrij, Dubbelwandig, Geschikt voor hete dranken, Lekvrij, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 470 ml |
| Hoogte in mm: | 227 mm |
| Diameter in mm: | ø 67 mm |
| Gewicht in gram: | 350 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000113259 |
| EAN: | 1210001906617 |
| SKU: | 194455 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.