Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley PMI Transit Fliptop thermosbeker neem je overal mee naartoe dankzij zijn lichte gewicht en het comfortabele design. Drankjes blijven langer warm of gekoeld dankzij de RVS-binnenkant en dubbelwandige vacuümisolatie. Zo geniet je 4 uur lang van een warm kopje koffie, of 6 uur van een heerlijk gekoeld drankje. Deze Stanley PMI Transit Fliptop thermosbeker kan in de vaatwasser, maar is ook makkelijk met de hand schoon te maken. Door de siliconen accenten aan de onderkant en op de dop maakt de beker minder geluid bij het openen, sluiten en neerzetten.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | (Thermos)beker |
| Eigenschappen: | Antislip, BPA vrij, Dubbelwandig, Geschikt voor hete dranken, Lekvrij, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 350 ml |
| Hoogte in mm: | 188 mm |
| Diameter in mm: | ø 67 mm |
| Gewicht in gram: | 270 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000113242 |
| EAN: | 1210001906747 |
| SKU: | 194464 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.