Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley PMI Transit Fliptop thermosbeker van 350 ml is perfect voor wie overal wil genieten van een heerlijk kopje koffie. Deze Stanley fles past in de meeste bekerhouders en is volledig lekvrij. Door dubbelwandige vacuümisolatie blijven hete dranken 4 uur warm, terwijl gekoelde drankjes tot 6 uur koud blijven. Je kunt de Transit Fliptop erg eenvoudig met de hand afwassen, maar alle onderdelen kunnen ook in de vaatwasser. Bovendien zorgen de siliconen dop en onderkant ervoor dat openen, sluiten en neerzetten minder geluid veroorzaken.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | (Thermos)beker |
| Eigenschappen: | Antislip, BPA vrij, Dubbelwandig, Geschikt voor hete dranken, Lekvrij, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 350 ml |
| Hoogte in mm: | 188 mm |
| Diameter in mm: | ø 67 mm |
| Gewicht in gram: | 270 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000113239 |
| EAN: | 1210001906730 |
| SKU: | 194463 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.