Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley PMI Transit Fliptop thermosbeker heeft een inhoud van 350 ml en is zo ontworpen dat hij in de meeste bekerhouders past. Door de dubbelwandige isolatie blijven hete dranken tot 4 uur warm, terwijl koude dranken 6 uur gekoeld blijven. Het lekvrije ontwerp maakt deze beker erg praktisch voor onderweg, tijdens het werken of op de camping. Siliconen details aan de dop en onderzijde zorgen ervoor dat openen, sluiten en neerzetten weinig geluid veroorzaaken. Alle onderdelen zijn daarnaast makkelijk schoon te maken, zowel met de hand als in de vaatwasser.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | (Thermos)beker |
| Eigenschappen: | Antislip, BPA vrij, Dubbelwandig, Geschikt voor hete dranken, Lekvrij, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 350 ml |
| Hoogte in mm: | 188 mm |
| Diameter in mm: | ø 67 mm |
| Gewicht in gram: | 270 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000115840 |
| EAN: | 1210001900493 |
| SKU: | 194459 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.