Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley PMI Quencher ProTour Flip Straw 1,2 liter thermosbeker houdt drankjes langer gekoeld dankzij de dubbelwandige vacuümisolatie. Gekoelde drankjes blijven tot 11 uur koud, terwijl bevroren dranken tot twee dagen heerlijk koel blijven. Het handvat maakt deze Quencher ProTour comfortabel om te dragen, terwijl het fliprietje knoeien voorkomt. Door de smallere onderkant past deze Stanley beker in de meeste bekerhouders, waardoor hij ideaal is om overal mee naartoe te nemen. Bovendien kan je de fles gemakkelijk schoonmaken met de hand of in de vaatwasser.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | (Thermos)beker |
| Eigenschappen: | BPA vrij, Dubbelwandig, Extra grote opening, Inklapbaar mondstuk, Met handvat, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 1200 ml |
| Hoogte in mm: | 274 mm |
| Diameter in mm: | ø 100 mm |
| Gewicht in gram: | 680 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000116674 |
| EAN: | 1210001903005 |
| SKU: | 194442 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.