Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley PMI Quencher ProTour Flip Straw 1,2 liter thermosbeker heeft een smalle onderkant, waardoor hij in de meeste bekerhouders past. De nieuwe Flip Straw voorkomt knoeien, terwijl het handvat de fles comfortabel maakt om te dragen. De RVS binnenkant en dubbelwandige vacuümisolatie zorgen ervoor dat je drankjes 11 uur gekoeld blijven. Voeg ijsblokjes toe en je drinken blijft tot twee dagen koud. Daarnaast is deze Stanley PMI Quencher ProTour Flip Straw thermosfles geschikt voor in de vaatwasser.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | (Thermos)beker |
| Eigenschappen: | BPA vrij, Dubbelwandig, Extra grote opening, Inklapbaar mondstuk, Met handvat, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 1200 ml |
| Hoogte in mm: | 274 mm |
| Diameter in mm: | ø 100 mm |
| Gewicht in gram: | 680 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000118759 |
| EAN: | 1200185025334 |
| SKU: | 194443 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.