Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley PMI Iceflow Bottle Flip Straw 2.0 thermosfles is perfect voor op school, werk of tijdens het reizen. De fles houdt drankjes langer koud dankzij de dubbelwandige vacuümisolatie en RVS-binnenkant: 8 uur voor gekoelde dranken en tot 40 uur voor bevroren dranken. Het handvat maakt het makkelijker om de fles te dragen, terwijl het fliprietje drinken comfortabeler maakt. De Iceflow Bottle Flip Straw 2.0 thermosfles van Stanley PMI is gemakkelijk schoon te maken met de hand, maar is ook geschikt voor in de vaatwasser.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | Thermosfles |
| Eigenschappen: | BPA vrij, Dubbelwandig, Extra grote opening, Inklapbaar mondstuk, Lekvrij, Met handvat, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 470 ml |
| Hoogte in mm: | 210 mm |
| Diameter in mm: | ø 90 mm |
| Gewicht in gram: | 320 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000117796 |
| EAN: | 1200185024252 |
| SKU: | 194447 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.