Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley PMI Iceflow Bottle Flip Straw 2.0 thermosfles heeft een ruime inhoud van 1,06 liter en houdt je drankjes langer gekoeld dankzij de dubbelwandige vacuümisolatie. Gekoelde drankjes blijven 15 uur koud, terwijl bevroren dranken tot drie dagen heerlijk fris blijven. Het fliprietje maakt de fles lekvrij en comfortabel om uit te drinken. Alle onderdelen zijn geschikt voor in de vaatwasser, maar zijn ook makkelijk met de hand af te wassen. Bovendien is deze grote fles makkelijk te dragen dankzij het praktische handvat. Hierdoor is deze Iceflow Bottle Flip Straw van Stanley PMI perfect om mee te nemen naar werk, school of op vakantie.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | Thermosfles |
| Eigenschappen: | BPA vrij, Dubbelwandig, Geschikt voor hete dranken, Inklapbaar mondstuk, Lekvrij, Met handvat, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 1060 ml |
| Hoogte in mm: | 305 mm |
| Diameter in mm: | ø 100 mm |
| Gewicht in gram: | 550 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000117898 |
| EAN: | 1200185024399 |
| SKU: | 194445 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.