Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley PMI Everyday Suburban thermosbeker is perfect voor warme of koude dranken. Dankzij de dubbelwandige vacuümisolatie blijft je drinken 2,5 uur warm, 7 uur koud of 30 uur ijskoud. Deze beker heeft een praktisch deksel met een uitsparing om door te drinken. Het handvat maakt het dragen comfortabeler. Bovendien kunnen alle onderdelen in de vaatwasser en is de beker ook gemakkelijk met de hand schoon te maken.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | (Thermos)beker |
| Eigenschappen: | BPA vrij, Dubbelwandig, Extra grote opening, Geschikt voor hete dranken, Met handvat, Vaatwasserbestendig, Voorzien van maatlijnen |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 710 ml |
| Hoogte in mm: | 196 mm |
| Diameter in mm: | ø 99 mm |
| Gewicht in gram: | 480 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000115919 |
| EAN: | 1200185025464 |
| SKU: | 194465 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.