Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley PMI Everyday Suburban thermosbeker is perfect voor thuis of op de camping. Door de dubbelwandige vacuümisolatie blijven drankjes langer warm of gekoeld: hete dranken blijven 2,5 uur warm, gekoelde dranken 7 uur koel en bevroren dranken maximaal 30 uur gekoeld. Deze Stanley PMI Everyday Suburban beker heeft een handig deksel met uitsparing om door te drinken. Alles kan in de vaatwasser, maar is ook gemakkelijk met de hand te wassen.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | (Thermos)beker |
| Eigenschappen: | BPA vrij, Dubbelwandig, Extra grote opening, Geschikt voor hete dranken, Met handvat, Vaatwasserbestendig, Voorzien van maatlijnen |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 710 ml |
| Hoogte in mm: | 196 mm |
| Diameter in mm: | ø 99 mm |
| Gewicht in gram: | 480 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000115952 |
| EAN: | 1200185025488 |
| SKU: | 194466 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.