Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Met deze Stanley PMI Everyday Suburban thermosbeker van 710 ml hoef je je geen zorgen meer te maken over koffie die te snel afkoelt. In deze thermosbeker blijven drankjes namelijk 2,5 uur warm, 7 uur koud en bevroren dranken zelfs 30 uur gekoeld. Dit is te danken aan de dubbelwandige vacuümisolatie en de hoogwaardige 18/8 RVS-binnenkant. De beker wordt geleverd met een Tritan-deksel met uitsparing waar je door kunt drinken. Alles mag in de vaatwasser, maar is bovendien ook makkelijk met de hand schoon te maken.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | (Thermos)beker |
| Eigenschappen: | BPA vrij, Dubbelwandig, Extra grote opening, Geschikt voor hete dranken, Met handvat, Vaatwasserbestendig, Voorzien van maatlijnen |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 710 ml |
| Hoogte in mm: | 196 mm |
| Diameter in mm: | ø 99 mm |
| Gewicht in gram: | 480 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000111783 |
| EAN: | 1200185021862 |
| SKU: | 194467 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.