Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley PMI Everyday Camp thermosbeker is perfect voor wie langer wil genieten van koffie, thee of een gekoeld drankje. Dankzij de dubbelwandige vacuümisolatie blijven hete dranken 1,5 uur warm, koude dranken 3 uur koel en bevroren dranken zelfs 15 uur koud. Zo heb je thuis, op het werk of op de camping geen last meer van koffie die te snel afkoelt. Deze Everyday Camp Mug van Stanley PMI is bovendien geschikt voor in de vaatwasser.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | (Thermos)beker |
| Eigenschappen: | BPA vrij, Dubbelwandig, Extra grote opening, Geschikt voor hete dranken, Met handvat, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 350 ml |
| Hoogte in mm: | 120 mm |
| Diameter in mm: | ø 99 mm |
| Gewicht in gram: | 290 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000116090 |
| EAN: | 1210001900899 |
| SKU: | 194478 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.