Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley PMI Everyday Camp thermosbeker van 350 ml is perfect voor thuis of op de camping. Deze beker houdt je drankje namelijk langer warm of gekoeld en kan tegelijkertijd tegen een stootje. Hete dranken blijven 1,5 uur warm, koude dranken 3 uur koel en met ijsblokjes zelfs tot 15 uur koud. Dit is te danken aan de dubbelwandige vacuümisolatie. Verder heeft deze beker van Stanley PMI een comfortabel handvat en een deksel met uitsparing om prettig door te drinken. Schoonmaken gaat eenvoudig met de hand, of je stopt de beker gewoon in de vaatwasser.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | (Thermos)beker |
| Eigenschappen: | BPA vrij, Dubbelwandig, Extra grote opening, Geschikt voor hete dranken, Met handvat, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 350 ml |
| Hoogte in mm: | 120 mm |
| Diameter in mm: | ø 99 mm |
| Gewicht in gram: | 290 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000123671 |
| EAN: | 1200185028717 |
| SKU: | 194481 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.