Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Met de Stanley PMI Everyday Camp thermosbeker heb je geen last meer van koffie of thee die te snel afkoelt. Door de geïsoleerde binnenkant blijven hete dranken 1,5 uur warm, gekoelde dranken 3 uur koud en dranken met ijsblokjes tot 15 uur koel. De beker heeft een praktisch handvat en een deksel met uitsparing om door te drinken. Het geheel is bovendien eenvoudig schoon te maken, zowel met de hand als in de vaatwasser.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | (Thermos)beker |
| Eigenschappen: | BPA vrij, Dubbelwandig, Extra grote opening, Geschikt voor hete dranken, Met handvat, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 350 ml |
| Hoogte in mm: | 120 mm |
| Diameter in mm: | ø 99 mm |
| Gewicht in gram: | 290 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000116152 |
| EAN: | 1210001900936 |
| SKU: | 194479 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.